Yuasa YTX7A-BS, 12V, 6Ah
Našli sme na Heureka.sk
Nájdených 14 záznamov (zobrazujem 1 až 14)
Cena vrátane DPH
YUASA Yuasa YTX7A-BS 12V 6Ah 105A12V 6Ah 105A 150/87/93mm Ľ+ Batéria je dodávaná s pribaleným elektrolytom. |
Motobatéria YUASA YTX7A-BS 12V 6AhYuasa SUPER MF AGM Yuasa SUPER MF AGM sú akumulátory vynikajúce vysokým výkonom a výnimočnou odolnosťou proti vibráciám. Vďaka sulfatačnému obmedzovaču je dramaticky redukovaný problém sulfatácie doštičiek, a tak je zaručená dlhšia životnosť. Batérie Yuasa patrí k najspoľahlivejším a najkvalitnejším... |
Motobatéria YUASA (originál) YTX7A-BS, 12V, 6AhPredaj batérií v nezprovozněném stave s ampulkou kyseliny sírovej, rovnako tak ako predaj kyseliny sírovej samostatne, NIE JE možný z dôvodu: Zákon č. 225/2022 Z. z. (CZ) o prekurzoroch výbušnín z 20. augusta 2022 na základe smernice EÚ o zverejňovaní, dovoze, držbe a používaní obmedzených prekurzo... |
Yuasa YTX7A-BSTechnická špecifikácia: - : - BATÉRIA 6Ah/105 12V L+ / YUASA MOTOCYKLE GÉLOVÝ: Atribúty produktu: - BATÉRIA 6AH/105 12V L+ / YUASA MOTOCYKLE GÉL: Atribúty produktu: - BATÉRIA 6Ah/105 12V L+ / YUASA MOTOCYKLE GÉLOVÝ: Použitie: - : - BATÉRIA 6Ah/105 12V L+ / YUASA MOTOCYKLE GÉLOVÝ ( - , ccm, KM,... |
Toplite YTX7A-BS12V 6Ah 90A Ľ+152/88/94mmSpoločnosť TOPLITE bola založená v roku 1976 ako dcérska spoločnosť Taiwan Yuasa Battery Co., Ltd., ktorá je popredným výrobcom olovených batérií od roku 1964. ... |
Yuasa 12V 6Ah 105A YTX7A-BS, YTX7A-BS12V 6Ah 105A 150/87/93mm Ľ+ |
Yuasa 12V 6Ah 105A YTX7A-BS12V 6Ah 105A150/87/93mm Ľ+... |
Batéria YUASA 12V YTX7A-BS, 6AhMoto batéria YUASA vhodná pre motorky, štvorkolky, či skútre. |
Batéria YUASA YTX7A-BS 12V 6 AH Bezúdržbová12V 6 AH Bezúdržbový |
MOTOCYKLOVÁ BATÉRIA YUASA YTX7A-BS 6Ah 105A (MOTOCYKLOVÁ BATÉRIA YUASA YTX7A-BS 6Ah 105A)Retro - Vintage Nr handlowy: YTX7A-BS Producent: Yuasa Napięcie: 12V Pojemność: 6.3Ah Prąd rozruchowy: 105A Polaryzacja: Lewy Plus Końcówki biegunowe: 5 Technologia: AGM Wymiary: 150mm x 87mm x 94mm Dodatkowe informacje: Całkowicie bezobsługowy (po uruchomieniu) W zestawie: Śrubki, elektr... |
Motobatéria Yuasa MF 12V 6ah, YTX7A-BSNapätie:12 VKapacita / 10hod.:6 AhŠtartovací prúd [A]:90Dĺžka:150 mmŠířka:87 mmVýška:93 mmHmotnosť s elektrolytom:2.6 kgElektrolyt:0.33 lit(+) pól / odvetranie:L Motocyklové batérie sú dodávané suché v prednabitom s pribaleným elektrolytom. Po naplnení akumulátorovou kyselinou a ponechaní cca 1 hod.... |
Yuasa YTX7A-BSPopis produktu Motobatéria Yuasa 12V 6Ah YTX7A-BS Motocyklové batérie Yuasa 12V 6ah sú dodávané suché v prednabitom s pribaleným elektrolytom. Po naplnení akumulátorovou kyselinou a ponechaní cca 1 hod. dosahuje kapacita akumulátora cca 70% menovitej kapacity. Akumulátory MF majú o 30% vyšší štarto... |